SPOTKANIE AUTORSKIE Z KRYSTYNĄ MIREK.

 

SALONIKOWE WIEŚCI

 

Krystyna Mirek

 

Pisarka, autorka powieści obyczajowych, mama czwórki dzieci – trzech dorastających córek i jednego małego synka.

 

Jest absolwentką polonistyki UJ w Krakowie. Przez wiele lat pracowała w szkole, obecnie pisarstwo stało się dominującym zajęciem w jej życiu zawodowym. Pisze książki obyczajowe mocno osadzone w realiach życia. Fabuła nie stroni od problemów, ale niesie pozytywne przesłanie. Autorka zachęca kobiety, by się nie poddawały wobec trudności losu, ale walczyły o miłość, rodzinę, marzenia.

Ona sama zawalczyła o swoje największe zawodowe marzenie trzy lata temu, kiedy wysłała do warszawskiego Wydawnictwa Burda (dawniej G+J) tekst debiutanckiej powieści, zupełnie nie wierząc, że ma ona jakiekolwiek szanse. Dziś jest autorką ośmiu książek, z których większość weszła na listy bestsellerów m.in. Podarunku, Cichej 5, Szczęścia all inclusive. Kolejne powieści właśnie powstają.

Swoim doświadczeniem związanym z dążeniem do realizacji planów, a także godzeniem wielu ról życiowych dzieli się na spotkaniach autorskich oraz podczas warsztatów pt. „Kobiece oblicze organizacji czasu”.

 

http://krystynamirek.blogspot.com

/https://www.facebook.com/KrystynaMirekpisarka?ref=hl

http://lubimyczytac.pl/szukaj/ksiazki?phrase=krystyna+mirek&main_search=1

 

 ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.