SPOTKANIE AUTORSKIE. REPTY ŚLĄSKIE

Category: Zaproszenia

 

WIEŚCI Z POLSKI

 

 Zapraszamy na spotkanie z Hanną Diktą,

poświęcone jej najnowszej książce “We troje”

 

7 czerwca
godz. 16:00
Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Lubosza
Filia nr 5 w Reptach Śląskich
ul. Witosa  61
Agata jest kobietą spełnioną. Pensjonat, który prowadzi w Białogórze, daje jej dużo satysfakcji. Jej mąż, starszy o dwadzieścia lat artysta malarz, jest na każde jej zawołanie, czuły i opiekuńczy.
Spokój Agaty burzy wizyta u chorej siostry na Śląsku. Tam również po raz pierwszy spotyka swojego szwagra. Choroba Joanny zbliża je do siebie, ale czy na pewno? Siostrzane uczucia zostają wystawione na próbę, a kontrowersyjne decyzje Joanny w trakcie leczenia wprowadzają dodatkowy zamęt. Pobyt w rodzinnych Piekarach zmusi Agatę nie tylko do zmierzenia się z przeszłością, ale także postawi przed nowymi, niełatwymi wyborami. Czy miłość i prawo do własnego szczęścia okażą się ważniejsze od innych zobowiązań?

We trojeto opowieść o rodzinnych relacjach, które nie zawsze są takie, jak chcielibyśmy, o trudnych wyborach, które mają wpływ na losy otaczających nas ludzi, a także o zawiłościach rządzących nami uczuć. To historia skłaniająca do zatrzymania się na chwilę i zmuszająca do przypomnienia sobie o tym, co w życiu jest najważniejsze”.Danuta Pytlak, pisarka, autorka Babiego lata i Medalionu szczęścia

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.